Štokrle s úložným prostorem Kučerňák Přírodní

2 990 Kč
Doporučená nabídka Kucernak.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 229 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Kucernak.cz

Předčilo naše očekávání, nádherná kresba dřeva, krásná povrchová úprava, funkční přihrádka, vše OK. Děkujeme

Kvakitni provedeni spoju, prijemne, pohodlne

• , zakoupeno v Kucernak.cz

• velice pěkně a čistě zpracované dřevěné štokrle s úložným prostorem,které jsem dlouho nemohla sehnat,za výbornou cenu,přesně odpovídá fotografii a popisu,jsem velice spokojená
    • žádnou jsem nenašla

Štokrle je vyrobeno poctivým řemeslným zpracováním za použití kvalitního masivu. My jsme použili materiál jasan, který svou nádhernou kresbou dělá ze štokrlete, které bývávalo v dobách našich babiček nepostradatelným pomocníkem, nádherný doplněk. Díky úložnému prostoru, který tento typ štokrlete má, jej můžete využít třeba i jako odkládací stoleček.

Je výráběno a montováno původním řemeslným zpracováním (bez použití šroubů), které dodává výrobku pevnost a stabilitu.

Štokrle je dodáváno ve smontovaném stavu! Česká výroba.

Kvalitní zpracování, masivní konstrukce.

Rozměry:

• Výška štokrlete: 45 cm
  • rozměr sedáku: 40x40 cm.
  • Povrch: broušený, olejovaný
  • Materiál: jasan jádrový